אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אביחי עיני

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אביחי עיני:

בן 26, סטודנט להנדסה, מנגן 12 שנה (בעיקר על גיטרה חשמלית), מתמקד בעיקר ברוק, אבל עם ראש פתוח להכל.אביחי עיני מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחולון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-4550790t

אני מלמד כבר קרוב ל5 שנים, עברו אצלי הרבה מאד תלמידים וגם יצאו הרבה גיטריסטים טובים :)

אני מלמד בבית התלמיד, בשעות הנוחות לתלמיד אני מאד מאד גמיש עם השעות ותמיד אפשר לקבוע איתי מועד אחר בשבוע.

בשיעור אני קודם כל בונה בסיס, כלומר טכניקה דינמיקה תאוריה וקריאה, ומשם נותן דגשים לסגנונות השונים ולגישות השונות לכלי, כמו כן אני מחלק תווים(טאבים) בשיעור שכתובים בצורה ברורה ומסודרת הכוללים גם קריאת קצב.

השיעורים באוירה נחמדה ונעימה ואין צורך בשום חומר עזר(ספרים חוברות מחברות) .

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחולון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחולון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באביחי עיני, מורה לגיטרה בחולון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחולון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אביחי עיני אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחולון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)