אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבי כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבי כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:35. מורה לגיטרה שלומד מתלמידים.אבי כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת-גן

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-6411133t

שמי אבי סטודנט להנדסה, מורה לגיטרה באיזור רמת גן.
מנגן על גיטרות 12 שנה בוגר מגמת מוזיקה תיכונית ושני שנות לימוד במכללת רימון במגמת ביצוע.
מלמד על גיטרה חשמלית אקוסטית וקלאסית, סגנונות :ג'אז בלוז רוק קלאסי ועוד..
מלמד בצורה יסודית ומסודרת עם דגש על פיתוח שמיעה ומוזיקליות (היעד שלי הוא לפתח לא רק נגן אלא גם מוזיקאי) ויישום של החומר התיאורטי הנלמד.
מלמד תאוריה מוזיקלית : בניית אקורדים ושימוש הרמוני, הכרת סולמות ומודוסים ויישומם על צוואר הגיטרה, קריאת תווים וטאבים.
מלמד טכניקות נגינה עם מפרט ופריטות עם אצבעות.
מלמד מקצבים, הבנה ויישום בסגנונות מוזיקה שונים: סווינג, Fאנק, בוסה ועוד…
בנוסף לידע התיאורטי והיישום שלו נעבוד על שירים לבקשת התלמיד ותוך כדי ננתח את השיר ונראה איך כל הידע התיאורטי בא לידי ביטוי.
מצפה להתחיל לעבוד איתכם :)
שיעור ראשון חינם:))))

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת-גן, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת-גן ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבי כהן, מורה לגיטרה ברמת-גן, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת-גן באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבי כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת-גן מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)