אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אוהד אלרט

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אוהד אלרט:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 16 שנים. גיל:37. מלמד מוזיקה וגיטרה באוירה מהנה!.אוהד אלרט מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-7916174t

לימוד שיעורי מוזיקה ממורה מקצועי ומנוסה, עם ניסיון של 16 שנים- בהרכבים, הופעות, הקלטות והפקות. מורה לגיטרה קלאסית, חשמלית, אקוסטית ובס באוירה כייפית!

מלמד מהבסיס, יסודות תיאוריית מוזיקה, השמת תיאוריה לטכניקה וטכניקה נכונה, קומפוזיציה ופיתוח שמיעה מוזיקלית לכל הרמות והגילאים במגוון סגנונות- רוק, מטאל, ג'אז, בלוז, פ'אנק, RnB ועוד…

מגיע לבית התלמיד!
באיזור רחובות והסביבה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באוהד אלרט, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אוהד אלרט אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)