אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אופיר כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אופיר כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:32. גם למנוסים שמחפשים קפיצת מדרגה.אופיר כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 054-9245563t

מורה לגיטרה חשמלית/אקוסטית בחדרה.

מלמד מגוון סגנונות מוזיקליים וטכניקות שיהפכו אותך לגיטריסט ורסטילי באמת! דגש חזק על תיאוריה, שמיעה ואילתור. שיעורים מאורגנים ומסודרים ביחס אישי שמבטיח את כל התנאים להצלחה ולהתקדמות על הכלי הנפלא שכולנו אוהבים.

דגש על: טכניקה במפרט, נגינה באצבעות, שליטה במודוסים ובסולמות, בניית אקורדים, בניית תפקידי גיטרה לליווי שיר בצורה מעניינת, שליטה בקטעי גיטרה מובילה ועוד!

מורה לגיטרה בחדרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באופיר כהן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אופיר כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)