אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אופיר (רפאל) כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אופיר (רפאל) כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:30. שיעורים בחדרה באווירה כיפית! .אופיר (רפאל) כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 70 ₪

טלפון: 054-9245563t

מורה לגיטרה בחדרה – עם נסיון של 10 שנים ושליטה במגוון סגנונות ובמחיר שפוי. השיעורים מתקיימים בביתי ביחידת דיור נפרדת וחמימה מעץ מלא בה יש לנו את השקט לעבוד ולהתקדם ביחד וליצור בה רעש משלנו :)

מורה לגיטרה בחדרה – בשיעורים אני מתמקד בנגינה במפרט ובנגינה באצבעות ביחד. גיטריסט מגוון וורסטילי חייב לשלוט בשניהם. השפעות של בלוז, קאנטרי, פ'אנק, פופ ורוק.

אני מאוד נהנה ללמד ואני לא מסיים שיעור עד שאני לא מרגיש שמיצינו אותו. מעבר לכך, אני מאמין שמורה לגיטרה ממשיך ללמד גם מעבר לזמני השיעור, לכן אני נמצא בקשר רציף עם התלמידים שלי שהם חברים לפני הכל.

אם ברצונכם להתחיל לנגן או להעלות את הרמה שלכם כנגנים מתקדמים, אתם מוזמנים לשיעור :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באופיר (רפאל) כהן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אופיר (רפאל) כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)