אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אוריה גזית

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אוריה גזית:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 5 שנים. גיל:44. מורה לגיטרה ברוח טובה, וגם כמו פעם.אוריה גזית מלמד גיטרה בערים הבאות:

באביאל באביחיל באור עקיבא בחדרה בכרכור בעין הוד בעין החורש בעמק חפר בפרדס-חנה בקיסריה בשדות ים

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-4332196t

שלום לכולם,

אני אוריה מורה לגיטרה בחדרה, מעביר שיעורי גיטרה אצלי בסטודיו וגם מגיע אל התלמידים הביתה. שיעורי גיטרה אצלי שונים לגבי תלמיד ותלמיד. עם ילדים קטנים כיתה ה' ומעלה שיעורי הגיטרה מאד מובנים ונעשים באמצעות ספר של פעם. יותר מתקדמים, שמנגנים חשמלית, רוקיסטים וכאלה לומדים אצלי את סודות המטאל! אני גם מלמד ג'אז ואלתור ג'אז, ג'יפסי ג'אז, בלוז, רגאיי,פאנק, מזרחי ועוד.

את הידע שלי רכשתי בעיקר על הבמה. הופעתי 6 שנים כגיטריסט של להקת ג'יי ויוז שהיו מועמדים לפראס גראמי! כן כן. וגם אני מנגן בכח ראסטה של גדי אלטמן מדה ווייס. ראיתי במות של 200, 1000 ו 10,000 איש ואת הניסיון הזה אני מביא לכל שיעור גיטרה.

השיטה שלי פשוטה: לקלוט את הראש של התלמיד וללכת איתו.

שיעור גיטרה טיפולי: צברתי נסיון רב בלימוד תלמידים עם "ליקויי למידה", "הפרעות קשב וריכוז" וגם לקויי שמיעה. למדתי שאם משנים את דרך ההגשה של הלימוד, ומשלבים עוד כלי נגינה מגיעים לתוצאות מרחיקות לכת.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באביאל, באביחיל, באור עקיבא, בחדרה, בכרכור, בעין הוד, בעין החורש, בעמק חפר, בפרדס-חנה, בקיסריה, בשדות ים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באביאל, באביחיל, באור עקיבא, בחדרה, בכרכור, בעין הוד, בעין החורש, בעמק חפר, בפרדס-חנה, בקיסריה, בשדות ים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באוריה גזית, מורה לגיטרה באביאל, באביחיל, באור עקיבא, בחדרה, בכרכור, בעין הוד, בעין החורש, בעמק חפר, בפרדס-חנה, בקיסריה, בשדות ים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באביאל, באביחיל, באור עקיבא, בחדרה, בכרכור, בעין הוד, בעין החורש, בעמק חפר, בפרדס-חנה, בקיסריה, בשדות ים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אוריה גזית אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באביאל, באביחיל, באור עקיבא, בחדרה, בכרכור, בעין הוד, בעין החורש, בעמק חפר, בפרדס-חנה, בקיסריה, בשדות ים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)