אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי ברנס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי ברנס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:48. שיעורים באווירה כיפית.אורי ברנס מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברחובות

מחיר שיעור: 170 ₪

טלפון: 054-2236487t

גיטרה זה משהו שתמיד רציתם?
שמי אורי ברנס ואני מומחה ללימוד גיטרה עם ניסיון של מעל 34 שנה בתחום הוראה והנגינה על גיטרה.
אני בעל ערוץ יוטיוב "אקורדים לגיטרה – אורי ברנס שיעורי גיטרה" בן הגדולים בארץ בתחום בו מאות אנשים מקבלים כל יום שיעורי גיטרה מקצועיים עם טאבים ותווים ואקורדים לגיטרה להורדה, שיעורי גיטרה על שירים עכשוויים וקלאסיים עם אקורדים לגיטרה וכמובן טיפים שישפרו את הנגינה שלכם בגיטרה בקלות ובכייף.
אם אתם גרים ברחובות אני מזמין אתכם ללמוד גיטרה בסטודיו שלי לפי שיטה מסודרת, הדרגתית ומהנה. שהוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.
אם אתם רוצים לנגן על גיטרה חשמלית או גיטרה אקוסטית תקבלו שיעורי גיטרה על טכניקות, פריטות, אקורדים לגיטרה. הלימוד בגיטרה תמיד באווירה סבלנית ורגועה.
אם אתם מתחילים, כדאי לכם ללמוד אצל מורה מנוסה לגיטרה כך שלא תבססו שגיאות בנגינה שלכם בגיטרה, לנוחיותכם, אני מעביר גם שיעורי גיטרה או זום בסקייפ (Skype).
בסטודיו שלי אתם יכולים ללמוד גיטרה בצורה מיקצועית ומדוייקת וגם באמצעות הקורס הדיגיטלי שהכנתי עבורכם
מוזמנים ליצור קשר: 054-2236487 אורי ברנס

 

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי ברנס, מורה לגיטרה ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי ברנס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)