אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורן אבני

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורן אבני:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 6 שנים. גיל:32. לימוד גיטרה,מוזיקה באופן רחב אופקים.אורן אבני מלמד גיטרה בערים הבאות:

במעלות בנהריה בראש פינה בשער העמקים

מחיר שיעור: 50 ₪

טלפון: 054-5251756t

אורן אבני, מורה לגיטרה, גיטרה בס, קלידים ותופים, מנגן כ-11 שנים, מלמד באזור ראש פינה, חצור הגלילית, מחניים ויישובי הסביבה. מורה לגיטרה בראש פתוח, מאוד מגוון עם דגש על התאמה לתלמיד, התמקדות במוזיקה, תיאוריה, סגנונות ואלתור ולא אך ורק בנגינה הטכנית בניגוד להרבה מאוד מורים. בוגר 10 יחידות מוזיקה בתיכון לאמנויות ״ויצו לאו בק״(כיום רעות) בחיפה. רקע של נגינה במספר הרכבים באירועים מוזיקליים רבים ברחבי הארץ.

המחיר הוא 50 שקלים לשיעור של 60 דקות (אפשרות לשיעורים בבית התלמיד), המחיר הוא לא בהתאם להיצע והביקוש אך ורק מתוך אידיאולוגיה שמוזיקה צריכה להיות נחלת הכלל ואמונה שכל תלמיד שמעוניין ללמוד מוזיקה, צריכה להיפתח בפניו האפשרות.

צרו קשר בכל מקרה של ספק, שאלות או סתם ייעוץ (שאינו משפטי) בחינם! אורן אבני מורה לגיטרה בראש פינה, חצור הגלילית, מחניים, שדה אליעזר 0545251756

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה במעלות, בנהריה, בראש פינה, בשער העמקים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה במעלות, בנהריה, בראש פינה, בשער העמקים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורן אבני, מורה לגיטרה במעלות, בנהריה, בראש פינה, בשער העמקים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה במעלות, בנהריה, בראש פינה, בשער העמקים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורן אבני אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף במעלות, בנהריה, בראש פינה, בשער העמקים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)