אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אייל לבר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אייל לבר:

בוגר האקדמיה למוסיקה בי-ם, זוכה קרן שרת ותחרויות הגיטרה הקלאסית בארץ, השתלמתי בנגינת פלמנקו בגרנדה-ספרד. מורה ותיק, מנוסה ואיכפתי…אייל לבר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחיפה בקריות

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-3235183t

אני לא מאותם מורים "לכל הסגנונות". אם אתם רוצים ללמוד גיטרה קלאסית או פלמנקו מהיסוד, טכניקה נכונה, צליל והבנת הטקסט המוסיקלי, אשמח להיפגש. אני מלמד החל מרמת מתחילים ועד להכנה לבחינות הבגרות או הכניסה לאקדמיה ואף לאלו הרוצים לנסוע לספרד כבר עם ידע ויכולת בפלמנקו. להשתמע…

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחיפה, בקריות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחיפה, בקריות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באייל לבר, מורה לגיטרה בחיפה, בקריות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחיפה, בקריות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אייל לבר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחיפה, בקריות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)