אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איתמר מנור

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איתמר מנור:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:41. מלמד מרמת אפס ידע. גילאי 10 ומעלה. .איתמר מנור מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגני תקווה בסביון בקריית אונו

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-5711969t

מורה לגיטרה בקרית אונו והסביבה, שיעורי גיטרה קרית אונו.

הגיע הזמן להתחיל ללמוד גיטרה. לפעמים אני שומע אנשים אומרים את הביטוי: "אין לי את זה" כשהם מדברים על נגינה ועל גיטרה, זוהי שטות מוחלטת. לכולנו יש את זה. אתם הרי לא שומעים בני אדם אומרים בזמן ארוחת צהריים על מזלג: "אין לי את זה, אני אף פעם לא אוכל להחזיק מזלג". אבל בכל זאת, אנחנו מדברים אחרת על מוסיקה, כי מוסיקה מגיעה תמיד בתוספת הרבה מיסטיקה, 'כישרון מולד' וכו'.

אבל הנה בנאדם שחושב אחרת – כל אחד יכול להפעיל מזלג, וכל אחד יכול לנגן בגיטרה. העניין הוא פשוט, ועם נגן מקצועי לגיטרה לצידך זה אפילו יותר קל. שיטות הלימוד הקדומות הן מה שהפחיד את דור ההורים, ואילו היום מורים כמוני מלמדים בשיטות יותר נחמדות ויותר קליטות. הגיטרה היא רק 'כלי עבודה' בדומה למזלג. היא תעשה מה שאתה רוצה בסופו של דבר. ואני בטוח שגם אתה יכול לנגן עליה.

אני מעביר שיעורים אצלי בבית (קרוב לקניון אונו). משך השיעור – 60 דקות.
בכולנו טמון כשרון גדול, חלקנו לא מודעים לזה.

0545-711969 איתמר

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגני תקווה, בסביון, בקריית אונו, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגני תקווה, בסביון, בקריית אונו ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיתמר מנור, מורה לגיטרה בגני תקווה, בסביון, בקריית אונו, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגני תקווה, בסביון, בקריית אונו באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איתמר מנור אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגני תקווה, בסביון, בקריית אונו מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)