אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלברטו שוורץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלברטו שוורץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:45. שיעורים באווירה כיפית.אלברטו שוורץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגני תקווה בהרצליה ברמת השרון ברעננה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-7548532t

שלום אני אלברטו, בוגר בי"ס רימון למוזיקה, כיום עובד כמלחין, מפיק, מורה למוזיקה והרכבים מוזיקליים בבתי ספר וכמובן, מורה לגיטרה כבר 15 שנה!

מלמד גיטרה מהצעד הראשון ועד רמה מקצועית בכל הגילאים, באווירה כיפית ועם הרבה סבלנות.
אני יודע להתאים את העצמי לכל תלמיד ולדרישות שלו, ובאותו זמן, חשוב לי להכיר לתלמיד מוזיקה חדשה, כך שהעולם המוזיקלי שלו יהיה יותר רחב ועשיר.
מלמד את כל הסגנונות (רוק, פופ, בלוז, בוסה נובה ועוד), טכניקות נגינה שונות, סולואים, אילתור, ולמי שרוצה גם תאוריה ופיתוח שמיעה.

השיעורים מתקיימים אצלי באולפן ביתי, או בבית התלמיד.

עוד עלי: אני מלחין ומפיק מוזיקה לסרטים, תיאטרון, וסדרות טלוויזיה.

אתם מוזמנים ליצור אתי קשר לשאלות והתייעצות (:

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגני תקווה, בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגני תקווה, בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלברטו שוורץ, מורה לגיטרה בגני תקווה, בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגני תקווה, בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלברטו שוורץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגני תקווה, בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)