אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסף אלוש

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסף אלוש:

אני נגן ויוצר מוסיקה מקורית מעל 10 שנים, בעל נסיון עשיר בנגינה ולימוד סגנונות שונים, לקראת סיום לימודי מוסיקה באוניברסיטת חיפה.אסף אלוש מלמד גיטרה בערים הבאות:

בזכרון יעקב בחיפה בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 054-6886407t

הדגש בשיעורים הוא על הנאה מנגינה ויצירה.
השיעורים כוללים לימוד יסודות הנגינה, תיאוריות מוסיקליות, הבנת הכלי והכרתו לעומק, פיתוח טכניקות נגינה, פיתוח שמיעה מוסיקלית ויכולות אלתור, הלחנה והבעה עצמית.

אני נהנה ולומד משהו חדש בכל פעם שאני מנגן בגיטרה ומאמין שכל אחד יכול לבטא את עצמו וליהנות באמצעות מוסיקה.

בעל נסיון בנגינה בהרכבים מסגנונות מגוונים בהקלטות ובהופעות, וכמו כן בעל נסיון בליווי והדרכת מוסיקאים נגנים ויוצרים.

צרו איתי קשר,
אסף

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בזכרון יעקב, בחיפה, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בזכרון יעקב, בחיפה, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסף אלוש, מורה לגיטרה בזכרון יעקב, בחיפה, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בזכרון יעקב, בחיפה, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסף אלוש אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בזכרון יעקב, בחיפה, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)