אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסף ברק

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסף ברק:

מורה לגיטרה וגיטריסט מקצועי, ותיק ומנוסה. מנגן עם מיטב האמנים בארץ, נסיון עם מאות תלמידים בלמעלה מ-15 שנה כמורה לגיטרה.אסף ברק מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-2785282t

כבעל נסיון רב בנגינה ובהוראת גיטרה – מנגן מעל 22 שנים ומלמד מעל 15 שנים, אני מאמין כי כל אחד (כמעט) יכול לנגן בגיטרה, צריך רק הנחיה נכונה, אמונה ורצון להשקיע.

אני מלמד על גיטרה קלאסית, אקוסטית או חשמלית במגוון סגנונות – רוק, בלוז, fאנק, רוק כבד, מטאל ג'אז ועוד. השיעורים מתאימים ומותאמים לכל הגילאים והרמות, החל ממתחילים מוחלטים ועד למתקדמים הרוצים להתמקצע בתחומים מסוימים.

בנוסף ללימוד הנגינה אני משלב בשיעורים לימוד תיאוריה, פיתוח שמיעה, עבודה על קצב, אלתור וכד' בהתאם כמובן לרמת התלמיד וצרכיו.

כגיטריסט וותיק ומנוסה על במות ובאולפנים בארץ ובחו"ל, עובד עם תלמידים מתקדמים גם על נושאים שמעבר לנגינה עצמה – סאונד, גישה מקצועית, פרפורמנס וכו'.

קצת עלי –

מנגן כאמור מעל 22 שנים, למדתי בעבר אצל כמה מהמורים המובילים בארץ (גיל דור, ברק חנוך, ארז נץ) וכן שנתיים בבי"ס רימון. מנגן מגיל 15 בלהקות והרכבים שונים, הייתי ממקימי שב"ק ס'. בשנים האחרונות מנגן בהרכב הרוק הישראלי/בינלאומי Amiram Inc, בהרכב הבלוז The Heeby Gee Bees ובמספר הרכבים נוספים. בנוסף מנגן בהפקות במה ואולפן שונות, בין היתר עם ירדנה ארזי, קרן פלס ואמנים אחרים.

ממוקם ברמת גן באזור צומת עלית. המחירים בין 100-120 ש"ח.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסף ברק, מורה לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסף ברק אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)