אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בית-ספר הרן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בית-ספר הרן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 12 שנים. גיל:45. ללמוד גיטרה בכיף לכל הרמות.בית-ספר הרן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 050-5650911t

ללמוד בצורה המבנה ביותר והמקצועית ביותר מורה לגיטרה מנוסה ובעל מוניטין. החל מהקניית הידע הבסיסי ועד להכנה ללימודים גבוהים, הכנה לאודישנים, ובגרות/רסיטל במוסיקה.

היעורי גיטרה מתקיימים בבית התלמיד בערים: ראשון לציון, חולון, נס ציונה, רחובות, רמת גן, גבעתיים, כפר סבא, גוש תל מונד- פרדסיה, אבן יהודה, קדימה, צורן, גאולים, ינוב, עין ורד, בני דרור והסביבה וכמו כן מורה לגיטרה בחיפה.

אופי השיעורים הנו רגוע ומכוון למקום שאותו יאהב התלמיד מתוך ההבנה שחיזוק הצדדים החזקים יביא להישגים יותר מהירים ויותר איכותיים. כמורה לגיטרה עם המון ניסיון למדתי שעיקר המשימה היא לייצר כמות גדולה ככל האפשר של חווית ההצלחה. תלמיד שחווה הצלחה גם אם מדברים בסיסיים ישקיע יותר וסף התסכול שלו יעלה, מה שיביא להתקדמות טובה אף יותר.

בקיצור, התקשרו עוד היום לקבוע שיעור

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבית-ספר הרן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בית-ספר הרן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)