אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בן עזר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בן עזר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 13 שנים. גיל:44. לימוד מקצועי עם דגש על סאונד אישי.בן עזר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-6301309t

– בוגר Berklee College Of Music בהצטיינות.

– ניגן עם מרטי פרידמן (Megadeath, Cacophony), רון Bumblefoot ת׳אל (Guns n' Roses), יוסי סאסי (Orphaned Land, Warner Music Artist), שירי מימון, שמעון בוסקילה, מרינה מאקסימיליאן בלומין, קטלין רייטר, הראל מויאל, דיאנה גולבי, טל פרידמן ועוד…

– חתום בלייבל הג׳אז הניו יורקי Inner Circle Music בבעלותו של Greg Osby. דרכו הוציא את אלבום הבכורה שלו Organized Memories שנוגן ב 88fm, גל״צ ורשתות א,ב וג.

ציטוטים:

One of the best guitarists I've even known" – Marty Friedman"

The music of Ben Azar is alive. It breathes, moves and even changes shape. There are guitar instrumentals that never sit still and because of that his latest album, Organized Memories, doesn't lose its freshness even after repeated spins. It always reveals something new with each listen." – All About Jazz

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבן עזר, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בן עזר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)