אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בר שמילוביץ'

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בר שמילוביץ':

מורה לגיטרה המלמד בנצרת-עילית ועפולה. שיעור ראשון חינם. שיעורי גיטרה חוויתיים וכיפיים.בר שמילוביץ' מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנצרת-עילית בעפולה

מחיר שיעור: 50 ₪

טלפון: 052-2667505t

אהלן לכולם! כאן בר שמילוביץ' מדבר אליכם ורוצה להעניק לכולכם את שיעורי הגיטרה המקצועיים והטובים ביותר!!
השיעורים כוללים תכנית לימוד מותאמת אישית לכל תלמיד ותלמיד כדי להעניק לכם את החוויה המלאה של שיעור גיטרה מקצועי באווירה כיפית לגמרי!

בתכנית:
לימוד תווים מקצועי, אקורדים ("קצת" יותר מאלה שכולם יכולים לנגן ליד המדורה), אילתור יצירתי אישי, לימוד טכניקות מיוחדות וחדשניות וכו'.

דרך אגב, השיעור הראשון חינם לחלוטין! אז פשוט תוכלו לבוא ולהתרשם בעצמכם בלי שום התחייבות!

נתראה בסדנא האישית שלכם!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנצרת-עילית, בעפולה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנצרת-עילית, בעפולה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבר שמילוביץ', מורה לגיטרה בנצרת-עילית, בעפולה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנצרת-עילית, בעפולה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בר שמילוביץ' אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנצרת-עילית, בעפולה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)