אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » בנצי גדש

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה בנצי גדש:

מורה לנגינה מוסמך ומקצועי, מורה בכיר בקונסווטוריון למוסיקה (שטריקר) בת"א, בוגר האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין באוניב' ת"א, מגיע לבית הלקוח.בנצי גדש מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-7923270t

מורה לנגינה מוסמך ומקצועי, מלמד על מגוון כלים: גיטרה, פסנתר , סקסופון וחליל צד, מורה בכיר בקונסווטוריון למוסיקה בת"א, מלמד מתחילים ומתקדמים ביותר, בעל סבלנות ויכולת יצירת קשר יחודי עם כל תלמיד. בקיא ביסודות המוסיקה, מדריך ומלווה הרכבי מוסיקה מקצועיים, מוסיקאי פעיל, מופיע ומקליט.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בבנצי גדש, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם בנצי גדש אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)