אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא דוידסון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא דוידסון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:32. מורה מקצוען, מומחה למתחילים. .גיא דוידסון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים במבשרת ציון במכבים-רעות במעלה אדומים בצור הדסה

מחיר שיעור: 115 ₪

טלפון: 052-4687487t

מורה לגיטרה, בעל ניסיון קודם בשיעורים פרטיים, מלמד בשיטה סדירה, ומבוססת, המשלבת ניסיון של כמה מורי גיטרה שונים וכך מביאה את המיטב, בנוסף שם דגש על קצב ההתפתחות השונה של כל תלמיד, בשאיפה תמיד לאתגר ולעניין, וזאת במחיר אטרקטיבי.
הלימודים כוללים: למידת טכניקות שונות, אצבעות ומפרט, אקורדים שונים, הבנתם בניתם ושילובם בסגנונות מוסיקה שונים.
למידה של שמיעה מוסיקלית, הוצאת שירים משמיעה, והבנת מבנה השיר לפי שמיעה. סגנונות מוסיקה רבים כמו: רוק, ג'אז, פאנק, ישראלי, בוסה נובה ובלוז. בנוסף אופציה מומלצת ללימוד תיאוריה ותווים לפי רצון התלמיד.
אני מנגן בגיטרה כבר 8 שנים, במהלכם למדתי קבוע בשיעורים פרטיים, במגמת מוסיקה בתיכון וכיום אני סטודנט לסאונד, הקלטה, עריכת מוסיקה, תיאוריה מקלדת ומוסיקה אלקטרונית. בנוסף מנגן בהרכבים שונים בסגנונות ג'אז ורוק.
יש לי ניסיון מוצלח מאוד בשיעורים פרטיים שאני מעביר, ואני מחפש להרחיב את העבודה בתחום.
השיעורים יתקיימו או בביתי או בבית התלמיד, והמחיר משתנה בהתאמה.
אני מורה גיטרה בירושלים אך יכול להגיע גם למודיעין ולמבשרת.
נתראה!!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, במבשרת ציון, במכבים-רעות, במעלה אדומים, בצור הדסה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים, במבשרת ציון, במכבים-רעות, במעלה אדומים, בצור הדסה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא דוידסון, מורה לגיטרה בירושלים, במבשרת ציון, במכבים-רעות, במעלה אדומים, בצור הדסה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים, במבשרת ציון, במכבים-רעות, במעלה אדומים, בצור הדסה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא דוידסון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים, במבשרת ציון, במכבים-רעות, במעלה אדומים, בצור הדסה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)