אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא ירון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא ירון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:33. שיעורי גיטרה בכיף וברמה גבוהה.גיא ירון מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 058-4945000t

שלום! שמי גיא ואני מורה לגיטרה בירושלים ובנס ציונה. גיטריסט מקצועי ובעל נסיון, תלמיד האקדמיה למוסיקה בירושלים ובעל נסיון רב כמורה לגיטרה. במהלך שנותי כגיטריסט ומורה נתקלתי מספר רב של פעמים בתלמידים שהגיעו אלי אחרי שחוו תסכול רב עקב חוסר גמישות וחוסר אמון מצד מורים לגיטרה, ומקבלים הרגשה ש"גיטרה זה לא בשבילי", "אין לי חוש מוסיקלי", וכו'. ובכן הדבר לא נכון כלל וכלל, ואני מאמין שעם ההוראה הנכונה כל אחד יכול ללמוד גיטרה – בכל גיל ובכל מצב! השיטה שלי היא שיטה יחודית אשר מאפשרת גמישות וקשב לתלמיד, תוך מתן יסודות נכונים לנגינה, אשר מאפשרים לימוד עצמי בהמשך הדרך. כמובן שהלימודים משלבים נגינת אקורדים וסולואים, אלתור ונגינה במגוון סגנונות (רוק, ג'אז, בלוז, קלאסי, פולק, ועוד…) וכמובן תווים, קצב ותיאוריה.
מחכה לראותכם! גיא ירון – מורה לגיטרה.

מחירון:
שיעור 45 דק' בבית המורה: 90 שקלים
שיעור 60 דקות בבית המורה: 100 שקלים
מחיר 45 דקות בבית התלמיד: 100 שקלים
מחיר 60 דקות בבית התלמיד: 110 שקלים

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא ירון, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא ירון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)