אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיורא קנת

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיורא קנת:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 35 שנים. גיל:70. נסיון של שנים עם גדולי הזמרים בארץ.גיורא קנת מלמד גיטרה בערים הבאות:

בפרדס-חנה בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-7250556t

מורה לגיטרה/מורה למוזיקה עם טונות של יידע ונסיון של שנים בנגינה עם גדולי הזמרים בארץ.

אביב גפן אומר: "המורה לגיטרה הטוב שהיה לי. המנטור של המנטור"

גיטרה ומוזיקה אני מלמד לבעלי נסיון וגם למתחילים, במסגרת קונסרבטוריונים וכן באופן פרטי: פופ, רוק ובלוז ברמות מתקדמות.

אני מלמד מגוון רב של סגנונות כמובן עם דגש על ההעדפות שלך התלמיד/ה אך במקביל אני דואג להעשרת עולמך המוזיקלי שהרי המוזיקה "הטובה" לא התחילה בפברואר האחרון, היא תמיד ההיתה קיימת ובכל מקום… כל מה שאפשר וכדאי ללמוד, אני מלמד, כולל פיתוח סגנון אישי שהוא האלמנט המנצח. כמו כן, אני מלמד ומקדם שימוש בתוכנות הקלטה מקצועיות (Logic), באולפן הביתי שלי בכרכור.

לימודי הגיטרה מתקיימים בכרכור ובצפון ת"א.

גיורא 054-7250556

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בפרדס-חנה, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בפרדס-חנה, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיורא קנת, מורה לגיטרה בפרדס-חנה, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בפרדס-חנה, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיורא קנת אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בפרדס-חנה, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)