אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דומיניק גרייס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דומיניק גרייס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 15 שנים. גיל:40. דגש על סאונד יצירתיות ומבחר סגנונות.דומיניק גרייס מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 050-876210t

לימוד נגינה במגוון סגנונות והשפעות שונות (פופ/רוק/מטאל/בלוז/ג'אז/קלאסי/עולם), קיימת אפשרות להתעמק בסאונד/הפקה מוסיקאלית/תיאוריה לפי רצון התלמיד.

מתאים לכל הרמות, החל ממתחילים ועד למוסיקאים מקצועיים.

מספר מילים עלי: אני מנגן גיטרה כבר יותר מ15 שנים, ועל מספר כלים נוספים (באס,קלידים,תופים,צ'לו,סיטאר ועוד).
למדתי מוסיקה מגיל צעיר, קיבלתי תעודת טכנאי קול לאחר לימודים במכללת הד והמשכתי לחנוך וללמד במכללה מספר שנים. במקביל המשכתי את לימודי המוסיקה (תיאוריה/הרמוניה, קונטרפונקט, עיבוד, הלחנה פרסית, מוסיקה הודית ועוד) במספר הזדמנויות ומקומות.
בשנים האחרונות אני מפיק מוסיקאלי, מעבד ונגן בהפקות רבות (גלעד כהן, אלטנוילנד, חן רותם, רוטציה וכו').

https://www.youtube.com/watch?v=y9dMwjjwAHU

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדומיניק גרייס, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דומיניק גרייס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)