אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דניאל ליאסקביץ'

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דניאל ליאסקביץ':

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:29. מלמד הכל כולל הכל באווירה מעולה!.דניאל ליאסקביץ' מלמד גיטרה בערים הבאות:

באשדוד בגן יבנה ביבנה ברחובות בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-2579224t

מורה מקצועי לגיטרה מאשדוד. בעל ניסיון הוראה של חמש שנים. מלמד גיטרה לכל הרמות וכל הגילאים ממתחילים שרק מרימים גיטרה ועד מתקדמים מקצועים שרוצים לשרוף את האצבעות על הגיטרה.
בוגר להקת חיל החינוך והנוער שבמסגרתה הופעתי בכל הארץ. לקחתי חלק בפרויקט משותף של צהל יחד עם עברי לידר ואף טסתי לסיבוב הופעות בהולנד ובלגיה יחד עם להקת חיל החינוך להופיע מול יהודים באירופה.
הופעתי בכל הארץ בהמון פרויקטים,במות גדולות וקטנות.
משמש כגיטריסט לייב של Aperco להקה ישראלית שהוציאה אלבום בכורה שנמכר בכל רחבי העולם וחיממה את דיפ פרפל בלייב פארק ראשלצ מול 10000 איש.
בעל ידע רב בכלי נגינה ועובד כעוזר מנהל חנות בכלי זמר צהלה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באשדוד, בגן יבנה, ביבנה, ברחובות, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באשדוד, בגן יבנה, ביבנה, ברחובות, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדניאל ליאסקביץ', מורה לגיטרה באשדוד, בגן יבנה, ביבנה, ברחובות, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באשדוד, בגן יבנה, ביבנה, ברחובות, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דניאל ליאסקביץ' אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באשדוד, בגן יבנה, ביבנה, ברחובות, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)