אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ודים גולוב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ודים גולוב:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:50. מורה שיודע את העבודה!.ודים גולוב מלמד גיטרה בערים הבאות:

באשדוד בגדרה בגן יבנה ביבנה בנס ציונה בקריית מלאכי ברחובות

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-4457701t

אני מורה לכל סוגי גיטרות, מתגורר באשדוד, במקצוע כ-20 שנה ,בוגר האקדמיה למוזיקה בירושליים. הופעתי בטלויזיה, עבדתי עם להקות רוק שונות. דרכי עברו כ1000 תלמידים ועשרות מהם התקבלו למוסדות חינוך הגבוה המוזיקליים. היו כאלה שהתקבלו ללהקות והרכבי רוק. מלמד בצורה מעניינת ומאתגרת. משיעור הראשון ניתן לראות את התוצאות הממשיות. אפשר להתרשם מהביצועים של התלמידים שלי דרך אתר האשי (יש להיכנס לגוגל ולהקליד את שמי ודים גולוב).

אם אתה באמת רוצה להיכנס לעולם הגיטרה אתה צריך מורה שיודע את העבודה!

אם אתה אוהב מוזיקת רוק ורוצה לנגן את השירים האהובים והסולוים של אותם השירים, אתה צריך מלא ידע ומיומנות. אני יכול להעניק לך דרך שיטות ההוראה החדישות את הכלים הנדרשים להצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באשדוד, בגדרה, בגן יבנה, ביבנה, בנס ציונה, בקריית מלאכי, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באשדוד, בגדרה, בגן יבנה, ביבנה, בנס ציונה, בקריית מלאכי, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בודים גולוב, מורה לגיטרה באשדוד, בגדרה, בגן יבנה, ביבנה, בנס ציונה, בקריית מלאכי, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באשדוד, בגדרה, בגן יבנה, ביבנה, בנס ציונה, בקריית מלאכי, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ודים גולוב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באשדוד, בגדרה, בגן יבנה, ביבנה, בנס ציונה, בקריית מלאכי, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)