אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » זיו גל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה זיו גל:

מורה מהמקצועיים בארץ. בעל שיטות לימוד יחודיות וניסיון רב. תואר ראשון מהמוסד היוקרתי Lipa, ביה"ס של פול מקרטני בליברפול.זיו גל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה ברמת השרון ברעננה

מחיר שיעור: 160 ₪

טלפון: 052-8346635t

בואו ללמוד גיטרה ללא פשרות. שיעורי גיטרה ברמה הגבוהה ביותר עם זיו גל, מורה לגיטרה מהמקצועיים בארץ, בוגר BA במוזיקה מהמוסד Liverpool Institute for Performing Arts, ביה״ס הגבוה של פול מקרטני בליברפול, ובעל ניסיון של שנים רבות כמורה וגיטריסט.

זיו-ופול---ממוקד

בין אם אתם תלמידים מתחילים או מנגנים כבר שנים רבות, כאן תוכלו לקבל את הידע, הליווי והכלים לקחת את הנגינה שלכם לשלב הבא!

גישת לימוד הגיטרה היא שכל תלמיד הוא ייחודי ברמה, בשאיפות, בטעם המוזיקלי ובקצב ההתקדמות שלו. כמורה לגיטרה ברעננה, בהרצליה ובכפר סבא, זיו גל מקפיד לבנות תוכנית לימודים ואימונים אישית לכל תלמיד בהתאם לאותה רמה, שאיפות וטעם, ולקחת את התלמיד מהמקום בו נמצא למקום בו היה רוצה להיות. שיטות הלימוד כוללות שיטות מקוריות בשילוב עם שיטות שנלמדו מטובי המורים בעולם, כאשר כל התכנים הם ברמה אקדמית. לימוד הגיטרה הוא תהליך כיפי ומהנה! כאן תוכלו ללמוד עם מורה גיטרה צעיר, אנרגטי וסבלני באווירה נעימה.
כאן לא רק תלמדו שירים, אלא תקבלו כלים להתפתח, ללמוד בעצמכם, ליצור ואם תרצו גם ללמד.

התקשרו עוד היום לקבלת שיעור ניסיון בחינם!

מחירים באולפן הביתי של זיו ברעננה:
45 דקות – 160 ש״ח
60 דקות – 190 ש״ח
הגעה לבית התלמיד ברעננה, בהרצליה בכפר סבא והסביבה בתוספת 30 ש״ח

קישור לאתר האישי שלי: לחצו כאן

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בזיו גל, מורה לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם זיו גל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, ברמת השרון, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)