אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יהונתן דראמי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יהונתן דראמי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:39. מלמד באווירה כיפית וסובלנית.יהונתן דראמי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכרכור בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-6723413t

לימוד גיטרה קלאסית/אקוסטית/חשמלית באווירה כיפית וסובלנית לכל הרמות
תוך דגש על יסודות התיאוריה ומגוון רחב של סגנונות מוזיקאלים
(רוק, בלוז, ג'אז, רגאיי, קלאסי) על פי רצון ורמת התלמיד.

צעיר (בן 30) חי ונושם מוזיקה על כל סגנונותיה, מתחבר לרוח התלמיד תוך שימוש בשיטות לימוד ובגישות ייחודיות אשר נולדו מניסיון לימוד בחו"ל.

מנגן קרוב ל-20 שנה בכל הסגנונות ובעל ידע ונסיון רחב בתחום המוסיקה וההפקה – בעל ידע נרחב בסינתזת הצליל, mixing & mastering ובתוכנות יצירה והפקה באולפן הביתי.

רוצים לנגן ולאלתר כמו הגדולים (הנדריקס, פייג וסלאש) הגעתם למקום הנכון!

אורך השיעור כ-60 דקות ומותאם לכל תלמיד על פי רמתו, רצונו והתקדמותו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכרכור, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכרכור, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביהונתן דראמי, מורה לגיטרה בכרכור, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכרכור, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יהונתן דראמי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכרכור, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)