אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יהונתן כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יהונתן כהן:

מורה לגיטרה ותיאוריה, מלחין, מעבד, מעל 25 שנות הוראה, ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער. מלמד בשיטה ייחודית המותאמת לצורכי התלמיד.יהונתן כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-5420406t

שמי יהונתן כהן, אני בן 53, גר במרכז תל אביב (בצרון). מזה מעל 25 שנה אני עוסק בהוראת נגינה בגיטרה במקביל לעיסוקי הנוספים בתחום ההלחנה, עיבוד, הפקה מוסיקלית והנחיית הרכבים.

השיעורים מותאמים לצורכי התלמיד ויכולותיו והם כוללים בין השאר קריאת תווים, טאבים, טכניקה, לימוד אקורדים, לווי שירים, סולמות, תיאוריה של המוסיקה ועוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביהונתן כהן, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יהונתן כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)