אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יואב גבאי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יואב גבאי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 29 שנים. גיל:48. מלמד באווירה כיפית, בעיברית ואנגלית.יואב גבאי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 053-9350723t

מורה לגיטרה בתל אביב, עם תארים אקדמיים ונסיון בין לאומיים. מלמד גיטרה ומוזיקה בעיברית ובאנגלית. תאוריה מוזיקאלית וטכניקת נגינה על הגיטרה – לקראת יכולת נגינה ואלתור יפים, כאשר אימון היכולות נעשה דרך המוזיקה האהובה על התלמיד. הכנות גם להרכבים ולהופעה. שיעורים לכל הגילאים והרמות, במרכז תל אביב. אימון מתקדם ובדוק של יכולת נגינה המפעילה את הגוף והמח יחד.

Guitar teacher in Tel Aviv, with academic degrees and international experience. Teaching the guitar and music in English and in Hebrew. musical theory and guitar playing technique – towards great playing and improvising, while practicing the skill is performed through the student's own favorite music. Ensemble and performance preparation as well. Lessons are for all ages and levels, in the center of Tel Aviv. Advanced and proven skills training, which operates the whole brain and body in concert. https://yoave.com

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביואב גבאי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יואב גבאי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)