אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יואל גנין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יואל גנין:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:31. מלמד כל סוגי הגיטרות,כל סוג תלמיד.יואל גנין מלמד גיטרה בערים הבאות:

באילת בגבעתיים בהוד השרון בהרצליה בכפר-סבא בסביון ברמת השרון ברמת-גן ברעננה בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-4580576t

מורה לגיטרה ברמת השרון !
בנוסף מלמד הקלטה והפקה באולפן הביתי והמקצועי.

קצת עלי:
במקור מאילת, מתעסק במוסיקה כבר מגיל 6, (פסנתר, תופים, חצוצרה, גיטרה קלאסית, חשמלית, גיטרה בס, יצירה עיבוד הלחנה והקלטה), מנגן כבר 10 שנים על גיטרה.
בוגר מגמת מוסיקה 10 יחידות לימוד (רסיטל בתחום הג'אז, תאוריה ותולדות המוסיקה) בציון 100.
מלמד גיטרה כבר מגיל 15.
בעבר סולן,גיטריסט מלחין מעבד וכותב בלהקה TPK האילתית, וכיום מקים הרכב חדש באיזור המרכז.

לאחר סיום השירות הצבאי ביחידה קרבית, עבודה באילת בלימוד גיטרה, הופעות והפקה באולפני ווליום באילת, אני לומד בבית הספר למוסיקה רימון ברמת השרון ומורה לגיטרה ברמת השרון.
בנוסף לומד את טכניקת אלכסנדר אצל אלי חפץ.

קצת על השיעורים:
מלמד על כל סוגי הגיטרות, את כל סוגי התלמידים- ממתחילים שרוצים ללמוד גיטרה מאפס, ועד גיטריסטים מתקדמים שרוצים להשתפר ולקחת את הגיטרה לשלב מתקדם יותר!

רוצה להתחיל ללמוד גיטרה ואין לך מושג מאיפה להתחיל?
כבר מנגן תקופה ורוצה להתקדם על הגיטרה ולעלות לרמה הבאה?
זה המקום בשבילך!
לאחר הערכה קצרה שלי נתחיל להתקדם ביחד על פי רצון התלמיד לכל תחום שרק ירצה, וכל סגנון.
בנוסף יש דגש על לימוד נגינה נכונה ובריאה, על פי שיטת אלכסנדר. נגינה בגיטרה זה ממש כמו ספורט, וצריך לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר!

יואל גנין,
מורה לגיטרה ברמת השרון.

https://www.youtube.com/watch?v=2qjschhqc2w

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באילת, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, בסביון, ברמת השרון, ברמת-גן, ברעננה, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באילת, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, בסביון, ברמת השרון, ברמת-גן, ברעננה, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביואל גנין, מורה לגיטרה באילת, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, בסביון, ברמת השרון, ברמת-גן, ברעננה, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באילת, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, בסביון, ברמת השרון, ברמת-גן, ברעננה, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יואל גנין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באילת, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, בסביון, ברמת השרון, ברמת-גן, ברעננה, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)