אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יונתן אספריל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יונתן אספריל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:30. מוזיקאי מנוסה מלמד במגוון סגנונות.יונתן אספריל מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהוד השרון

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 052-6262641t

תלמיד תיכון הלומד במגמת מוסיקה מלמד במגוון סגנונות ביניהם בלוז, רוק וג'אז.
זכיתי במקום ראשון בתחרות גיטריסטים ארצית שהופקה ע"י תחנת הרדיו 88 FM אשר אירחה גיטריסטים מכל רחבי הארץ ובכל הגילאים. השופטים בתחרות היו אבי סינגולדה(הידוע יותר בתור הגיטריסט של שלמה ארצי) באלדי אולייר(אחד מנגני הפלאמנקו המובילים בארץ) וג'ו בונאמסה(גיטריסט בלוז עולמי אשר מופיע בכל רחבי העולם).
ניגנתי עם מגוון רחב של אומנים מרחבי הארץ ביניהם לירון לב, אסף אמדורסקי, עידו לדרמן, שרון רוזנבאום, שלומי מאיה ועוד רבים וטובים.
בנוסף, יש לי נסיון בהקלטות ובהופעות ואני עובד עם מוזיקאים מוכשרים על בסיס קבוע.
מלמד תיאוריה, הרמוניה, פיתוח שמיעה, טכניקה, אלתור (ג'אז רוק ובלוז) ועוד רבות.
אז מה שנשאר לכם זה רק להרים טלפון ולתאם שיעור!

(*הסרטונים המצורפים מעט ישנים*)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהוד השרון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהוד השרון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביונתן אספריל, מורה לגיטרה בהוד השרון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהוד השרון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יונתן אספריל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהוד השרון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)