אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ליאור ברקוביץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ליאור ברקוביץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:35. מלמד בכל הגילאים, בעל אולפן הקלטות.ליאור ברקוביץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

באור יהודה בגני תקווה ביהוד בקריית אונו

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-6483838t

היי, שמי ליאור, מנגן על גיטרה מזה 10 שנים על כל סוגי הגיטרות (פרט לבס). בעל אולפן הקלטות וידע רב בפיתוח קול, הפקת שירה, הגשת שירה, כתיבה והלחנת שירים ועיבודים.
אופי השיעור מתחלק לתיאוריה ונגינה מעשית.
השיעור יכול להתקיים בבית הלקוח או באולפן כאשר באולפן התלמיד יכול להתנסות בהקלטת גיטרות במהלך השיעור ולצבור ניסיון יקר כנגן מדוייק יותר.
מעבר ללימוד התיאורטי אני מאמין שהלימודים צריכים להיות חוויתיים ולכן הרבה מהפרקטיקה מיושמת תוך כדי עבודה על שירים שהתלמיד מעוניין בהם ומבקש אותם (בהתאם ליכולתיו של התלמיד).
ישנה אפשרות גם לעבוד על שירים מקוריים (במידה והתלמיד כותב).
מלמד באופן יסודי עם הרבה סבלנות.
אשמח לשמוע מכם :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באור יהודה, בגני תקווה, ביהוד, בקריית אונו, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באור יהודה, בגני תקווה, ביהוד, בקריית אונו ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בליאור ברקוביץ, מורה לגיטרה באור יהודה, בגני תקווה, ביהוד, בקריית אונו, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באור יהודה, בגני תקווה, ביהוד, בקריית אונו באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ליאור ברקוביץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באור יהודה, בגני תקווה, ביהוד, בקריית אונו מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)