אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מאור גולדנברג

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מאור גולדנברג:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:29. לימוד באווירה מהנה ומקצועית.מאור גולדנברג מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-9145036t

שלום , אני מאור גולדנברג מקריית מוצקין ואני מורה לגיטרה ומוסיקה באיזור הקריות.
מלמד גיטרה אקוסטית , קלאסית וחשמלית בכל הסגנונות .
בתור מורה לגיטרה אני מאמין בשילוב פרופורציונאלי של הטכניקה והמוסיקה,
שהתלמיד ייגע בכל הטכניקות אך יידע להביע את עצמו , להוציא משמיעה , להלחין , לעבוד עם הרכבים של מוזיקאים אחרים ולהקנות לו את כל היסודות המוסיקאליים בכלל והתאוריה המוסיקאלית בפרט.

עלות השיעורים במחיר הנחה של 90 שקלים בלבד לשיעור עם הנחות למתמידים , אופציות השתתפות בתחרויות גיטרה ובגאם סשן בהמשך הלימוד. ישנה אפשרות לשיעורים קבוצתיים ועוד.. 80₪ לשיעור בהתחייבות ל4 שיעורים ומעלה
לסיכום , אשמח לראותך בתור תלמיד/ה שלי ולראות את ההצלחה הטמונה בך יוצאת לפועל :)
לפרטים נוספים :
מאור גולדנברג , מורה לגיטרה
0549145036

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במאור גולדנברג, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מאור גולדנברג אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)