אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מוטי ביטון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מוטי ביטון:

מורה לגיטרה באשדוד ומטולה בעל ניסיון וידע רב. מלמד גם בבית וגם בבית התלמיד בסגנונות שונים.מוטי ביטון מלמד גיטרה בערים הבאות:

באשדוד במטולה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-3995085t

מלמד תווים, אקורדים, שירים, עברי ולועזי, לימוד עיבודים לגיטרה בסגנונות פלמנקו, רוק, בלוז, קלאסי ועיוני, הבנת מבנה אקורדים, טרנספוזיציה, אילתור.
בואו ללמוד בכיף באיזור שלכם, בביתי או בביתכם, לימוד באווירה כיפית של אהבת המוזיקה. ביחד נתקדם ונהפוך אתכם לנגני גיטרה מקצוענים. נתראה בשיעור הגיטרה הבא שלכם.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באשדוד, במטולה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באשדוד, במטולה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במוטי ביטון, מורה לגיטרה באשדוד, במטולה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באשדוד, במטולה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מוטי ביטון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באשדוד, במטולה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)