אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיכאל קמינר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיכאל קמינר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:28. דגש על תיאוריה, גישה שונה לכל תלמיד.מיכאל קמינר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 75 ₪

טלפון: 052-8353916t

מורה לגיטרה בבאר שבע ובבני שמעון. מעביר שיעורים בצורה ברורה וכיפית עם דגש על תיאוריה. הגיל והנסיון לא משנים כלומר ילדים שרק מתחילים יקבלו את כל מה שצריך וברמה מתאימה. מי שירצה יוכל גם ללמוד שירים, מי שירצה להתקדם ילמד קורס של אילתור גם בתווים וגם באקורדים. מורה לגיטרה יתן לכל אחד אפשרות לבחור את השיטה בה יועברו השיעורים וביחד נשתדל להגיע לרמות גבוהות ביותר.
חוץ מתיאוריה קלאסית נוכל להתקדם לכיוון כל סיגנון. מתאים גם לקבוצות שלתלמידים. מורה לגיטרה יוכל לעזור בכל דבר גם לא בזמן השיעורים ולענות על כל שאלה. ככל שתפתחו יותר ותתעניינו הידע יגיע יותר מהר. מורה לגיטרה ישים דגש גם על פיתוח מהירות ויטפל באצבעות כך שכל תלמיד ידע לשים את הידיים נכון ויוכל לנגן יותר בלי להיות עייף. תהיו מוכנים להיכנס לעולם המוזיקה. בברכה, מיכאל, מורה לגיטרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיכאל קמינר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיכאל קמינר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)