אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מרים גל אוליבר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מרים גל אוליבר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:28. חוויה, מקצועיות, מצוינות..מרים גל אוליבר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-5977075t

מורה לגיטרה ברמת-גן, מקצועית ומנוסה, תלמד אותך להיות נגנית גיטרה מצוינת בדרך שלך- באווירה חווייתית, תוך הקניית מושגים חשובים במוזיקה, טכניקה נכונה, פיתוח שמיעה והרמוניה.

במשך חמש שנים כמורה לגיטרה גיבשתי תכנית לימודים מסודרת ונוחה, המתאימה לכולם!!
אצלי תלמדי לנגן ולהבין את המוזיקה, תעבדי על קטעים ממקורות מגוונים שיבחרו בקפידה, כך שיתאימו לך, לסגנונך, ויקדמו אותך בקצב שלך.

הסגנונות אותם אני מלמדת:
גיטרה קלסית- קלסית, ספרדית, דרום אמריקאית.
גיטרה אקוסטית- סולו וליווי.
גיטרה חשמלית- בלוז, רוק, אלתור סולמות.
ועוד שילובים שונים של גיטרות וסגנונות.

אני מאמינה שמוזיקה זו שפה, אומנות, מקצוע, אך בראש ובראשונה זאת חוויה.

השיעורים מתקיימים באזור מרכזי ונוח להגעה ברמת-גן.

מרים- מורה לגיטרה ברמת-גן.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במרים גל אוליבר, מורה לגיטרה בירושלים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מרים גל אוליבר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)