אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » משה דוידסון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה משה דוידסון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 20 שנים. גיל:58. מעודד פיתוח אישיות ולימוד עצמי.משה דוידסון מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-4632660t

מנגן מאז שזוכר את עצמי- השכלה ממורים שונים + שנתיים ברימון אך בעיקר מהדרך ועל הדרך הארוכה כנגן גיטרה ובס בהרבה מאד פרויקטיים – הרכבים ועם רבים וטובים מאומני ארצינו בהופעות ובהקלטות (בין השאר עם אפרים שמיר- Lazer Lloyd) וכיוצר ומבצע חומרים משלי (לבד ועם העצמות היבשות The Dry Bones).

כקאוצ'ר וכמורה לגיטרה וגיטרה בס מזה 20 שנה טיפחתי מאות אם לא אלפי נגנים ויוצרים רבים מהם פעילים מאד בתעשיית המוזיקה בארץ ובעולם. הגישה שלי היא ראשית לעזור במימוש האישיות האינדוידאלית – ללמד לפתח ולקדם את עצמך כנגן וכיוצר – ולתרום מניסיוני מהכרותי ומאהבתי לסוגים רבים ומגוונים של מוזיקה וסטיילים של נגינה- מרוק לסוגיו ובלוז – דרך ג'אז FUNK – בלי לחץ וכאמור עם הרבה אהבה ועניין – המחיר שציינתי הוא לשעה אפשר גם שיעור של 45 דקות מה שמוזיל – ואם זה מסתדר לי במערכת יכול גם להגיע אליכם

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במשה דוידסון, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם משה דוידסון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)