אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מתן אלימלך

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מתן אלימלך:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 3 שנים. גיל:30. מורה גיטרה בראשון לציון.מתן אלימלך מלמד גיטרה בערים הבאות:

בראשון לציון

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-3990907t

קוראים לי מתן, ואני מלמד נגינה על גיטרה באזור ראשון לציון. אני מנגן 7 שנים ויש לי ניסיון של שנים בנגינה על כלים אחרים (אורגן פסנתר ותופים), עבודה עם מוזיקה ולימוד גיטרה. אני מלמד מגוון z'אנרים על כל סוגי הגיטרות – רוק, מטאל, בלוז, פופ, ג'אז, ישראלי, פאנק, קלאסית, אקוסטית, פרוגרסיב, אינסטרומנטלי ועוד…

אצלי תלמדו:
טכניקה, תאוריה, אלתור, קריאת טאבים, קריאת תווים, פיתוח שמיעה מוזיקלית, הרמוניה, הקלטה ועבודה בתוכנות מוזיקה והכל באווירה כיפית ומקצועית ובהתאמה אישית אליכם.

השיעורים מתקיימים בביתי במערב ראשון לציון או בבית התלמיד, לפי העדפתו.
שיעור אצלי בבית עולה 70 ש"ח לשעה, ושיעור בבית התלמיד עולה 80 ש"ח לשעה.
שיעור ניסיון חינם.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בראשון לציון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בראשון לציון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במתן אלימלך, מורה לגיטרה בראשון לציון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בראשון לציון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מתן אלימלך אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בראשון לציון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)