אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מתן דאי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מתן דאי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 6 שנים. גיל:33. מלמד באווירה כיפית עם דגש על תאוריה.מתן דאי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-4798018t

שלום!!
שמי מתן,בן 25,מורה לגיטרה קלאסית,אקוסטית וחשמלית, עם ניסיון רב בנגינה ובלימוד גיטרה ותאוריה. בעל ידע נרחב של כלל סגנונות המוזיקה.השיעורים יועברו על פי רמת התלמיד ועל פי הסגנון מוזיקה שירצה ללמוד,בנוסף בשיעורים אני שם דגש על תאורייה(קריאת טאבים, טונים, סולמות וכו..)השיעורים יתקיימו בבית המורה,עקב שיקולים לוגיסטים..
השיעורים הינם לכל הגילאים והכי חשוב השיעור מתקיים באווירה פתוחה וכיפית..
אז בוא לעשות כיף ומלאאא מוזיקה…
0544798018
מורה לגיטרה באר שבע.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במתן דאי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מתן דאי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)