אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ניסן אילגין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ניסן אילגין:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 20 שנים. גיל:45. מורה לגיטרה מוסמך עם תעודת הוראה.ניסן אילגין מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ביפו ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-5486199t

שלום!
נראה שהיום כל נגן גיטרה הוא גם מורה לגיטרה. האמת היא שישנו פער גדול בין יכולת ניגון ליכולת לימוד. את לימודי אני מבסס על סמך שנים של לימוד לתעודת מורה לגיטרה והוראה למוזיקה שרכשתי באוסטרליה. אני מלמד מיזה 5 שנים כל סוגי הגיטרות עם דגש נרחב על סולמות,אקורדים, פוזיציות, טכניקות פריטה, הבנת צוואר הגיטרה לאורכו ורחבו, גרובים: בלוז, פאנק, רוק, גאז מוזיקת עולם ועוד…
הלימודים מתבצעים עם תווים או טאבים על פי רצון התלמיד.
המטרה.
לקדם את התלמיד לרמה שיוכל להשתלב בצורה מקצועית עם כל אנסמבל בסיגנונות מוזיקה שונים.
בתוך מספר שיעורים הרחיב את הבנתך לגבי צוואר הגיטרה ואפתח אופקים חדשים בהבנתך המוזיקלית.
בנוסף הציג לפניך שיטת לימוד עם מטרונום ולופר שיהפכו את חווית הלמידה להרבה יותר הרמונית ומוזיקלית עלמנת שתוכל להתמקצע בדרך מהנה ומהירה ביותר.
על עצמי- כל עיסוקי ב 8 שנים האחרונות הם במוזיקה אני חיי ונושם אקורדים וסאונד ואשמח לתת השראה ולחלוק את זמני עם כל מוזקאי שאפתן.
בהצלחה

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בניסן אילגין, מורה לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ניסן אילגין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)