אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נעם רודה

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נעם רודה:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 15 שנים. גיל:44. שיטה קלה שתלמד אתכם את סודות הגיטרה.נעם רודה מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבני-ברק בגבעת שמואל בגבעתיים בגני תקווה בפתח-תקווה בקריית אונו ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-2783763t

שעורי גיטרה ובס בר"ג. גלו את סודות הגיטרה בקלות.
מורה סימפטי מלמד בשיטה חדשנית לנגני אולפן ולמתחילים

שלום לכולם,
שמי נעם (רודה) בן 37, אני מנגן גיטרה, בס, קלידים ותופים כבר יותר מ-25 שנה ומורה לגיטרה ולגיטרה בס. ניגנתי בכל מיני הרכבים ולהקות במהלך השנים, ובמשך השנים המשכתי להתאמן וללמוד מוזיקה. עבדתי גם בבתי ספר, לימדתי גיטרה ובס וגם ליוויתי הרכבים ולהקות בתור מפיק.

אני מלמד שיעורי גיטרה ושיעורי גיטרה בס ברמת גן בשיטה ממש טובה שהיא השיטה היחידה שבעזרתה הרגשתי אישית שהבנתי סוף סוף את צוואר הגיטרה ולמה היא בנויה כמו שהיא בנויה (מבחינת הסידור של המיתרים וכל זה). עוד על השיטה שלי ללימוד גיטרה ברמת גן – בהמשך.

לגבי המחיר – רשמתי 100 ₪ לשעה ואני בעיקרון מלמד שיעורי גיטרה של 45 דקות (מצאתי שזה טוב יותר לקשב של תלמידים) וגובה 80 ₪ לשיעור, ומספק קבלה. אבל אני אומר לכם, המחיר שלי יכול להיות גמיש במידת הצורך, ואם הכסף זה מה שעוצר אתכם מללמוד את השיטה שלי דברו איתי בכל זאת ונראה מה אפשר לעשות.

אני מלמד גיטרה בביתי ברמת גן,דיש לי אולפנון קטן ואני יכול ללמד גם יסודות בהקלטות ובציוד, ותוכנות קיובייס ולוג'יק.

קצת על השיטה המעולה שלי ללימוד ולנגינה על גיטרה:

למתחילים זה די דומה, אני מלמד אקורדים, תווים, סולמות, שירים שאתם רוצים. אבל אני משתדל לתת בסיס טוב וקצר בשביל להבין מהר איך הגיטרה עובדת ואיך המוזיקה בנויה. אפשר להתחיל לנגן על גיטרה קטנה מכיתה ג', אבל בכיתה ה' אפשר להתחיל ללמוד על גיטרה רגילה (קלאסית או חשמלית), בכל מקרה גם פיתוח שמיעה זה דבר חשוב ואת זה אפשר לעשות בגיל צעיר מאוד, לדעתי גיל טוב להתחיל לנגן על גיטרה או על בס זה בין 13-15 כי אז האצבעות יותר חזקות וזה פחות מתסכל.

מי שיותר מבוגר ויותר רציני אני מלמד את התרגיל המגניב שמוסבר למטה, שאפשר ללמוד אותו במספר שיעורים לא גדול, ומשם נראה, בשיטה הזאת כל הסולמות נפתחים לכם וזה כמובן דורש תרגול רציני בבית. אם אתם כבר גיטריסטים או אפילו מורים לגיטרה, אפשר ללמוד את השיטה במספר קטן של שיעורים ולהתקדם ממני הלאה. לנגני בס, כדאי לבוא ללמוד אצלי מספר שיעורי בס ולהבין מעולה את צוואר הגיטרה ואת הסולמות והפירוקים השונים בקלות.

השיטה מורכבת משתי שיטות קיימות שאתם יכולים למצוא בחיפוש בגוגל, האחת היא שיטת נאשוויל למספור והשנייה היא שיטה שנקראת שיטת CAGED או "פרטבורד לוג'יק" שהיא שיטה מעולה בפני עצמה שמלמדת אקורדים וסולמות ממש נוחים וקלים לזיכרון. שתי השיטות הללו זוקקו לתרגיל אחד ויחיד שאם תבצעו אותו פעם אחת מההתחלה עד הסוף הוא ילמד אתכם:
* שליטה טובה והבנה טובה של צוואר הגיטרה לכל אורכו
* בסיס לאלתור ברמה גבוהה
* לנגן שירים בכל סולם
* בסיס להבנת המוזיקה המערבית, מקלאסית ועד ג'אז עם כל מה שבדרך
* מעולה למתחילים, חובה למתקדמים – אל תגידו שלא אמרתי
* מלמד גם גיטרה בס בשיטה דומה

מבחינת סגנונות, אני נוטה יותר לרוק ואף למטאל, זפלין, פינק פלויד בלהקות, ג'ימי הנדריקס, אריק קלפטון בגיטרה, פסטוריוס בבס, אבל מתחבר גם לפופ ולסגנונות עכשויים. בכל מקרה אני מאמין ברכיב הגרוב שמאפיין מוזיקה מכול העולם.

לפני סיום אתן לכם טיפ מגניב לגבי אימונים על גיטרה ובס. צפו להשתפרות קטנה מדי פעם, לא לזינוקים גדולים. בדומה לספורט, על כלי נגינה צריך להתאמן הרבה ומתקדמים קצת בכל פעם. אז תתאמנו הרבה ותתמידו הרבה שנים ותגיעו לתוצאות –

אבל, אל תנגנו סתם בלי להבין, גלו את סודות הגיטרה, בקלות.
דברו איתי לפרטים, נעם 052-2783763, שיעורי גיטרה ברמת גן, תחבורה ציבורית נוחה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבני-ברק, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבני-ברק, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנעם רודה, מורה לגיטרה בבני-ברק, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבני-ברק, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נעם רודה אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבני-ברק, בגבעת שמואל, בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, בקריית אונו, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)