אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עידו לוריא

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עידו לוריא:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:27. שיעורי גיטרה למתחילים באזור השרון.עידו לוריא מלמד גיטרה בערים הבאות:

בעין ורד בצורן בקדימה בתל מונד

מחיר שיעור: 70 ₪

טלפון: 054-8190102t

שיעורי גיטרה למתחילים שרוצים ללמוד לנגן גיטרה טוב מהתחלה והבסיס ולהתקדם מהר לרמות יותר גבוהות בקצב טוב. לימוד תווים, קצב, אקורדים, סולמות, אלתור על הגיטרה, טכניקות נגינה בסולו ופריטות שונות.
את שיעורי הגיטרה מתחילים על גיטרה קלאסית שהיא הכי נוחה לנגינה בהתחלה אבל התלמיד יתנסה גם בנגינה בגיטרה אקוסטית ובגיטרה חשמלית עם הגברה ואפקטים.

הלימוד הוא בסגנונות מוזיקה שונים אך בעיקר: בלוז, רוק ופאנק.
הלימוד הוא בקצב אישי המתאים לכל תלמיד ותלמיד בסבלנות והקשבה.
אני לומד גיטרה כבר 7 שנים, לומד במגמת מוזיקה כבר 3 שנים ויש לי נסיון בהופעות עם הרכבים.

אם אתם רוצים ללמוד גיטרה בכיף ובקצב שלכם בואו אלי.
שיעור ניסיון חינם.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בעין ורד, בצורן, בקדימה, בתל מונד, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בעין ורד, בצורן, בקדימה, בתל מונד ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעידו לוריא, מורה לגיטרה בעין ורד, בצורן, בקדימה, בתל מונד, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בעין ורד, בצורן, בקדימה, בתל מונד באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עידו לוריא אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בעין ורד, בצורן, בקדימה, בתל מונד מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)