אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עידן נתן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עידן נתן:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:34. ללמוד לנגן על גיטרה מהר ובכיף!.עידן נתן מלמד גיטרה בערים הבאות:

באזור בבת-ים בחולון בשדרות

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-6721445t

מורה לגיטרה בחולון לגיטרה קלאסית ואקוסטית מלמד בבית התלמיד במחירים נוחים. נסיון רב בלימוד, השקעה רבה בתלמיד, שיעורים מהנים מאוד עם המון קצב. במסגרת שיעורי הגיטרה יקבל התלמיד דפי הסבר, תרגול ושיעורי בית, טבלאות אקורדים. במסגרת שיעורי הגיטרה התלמיד ילמד לנגן שירים בעברית, באנגלית או בכל שפה שייבחר על פי רצונו.
שיעורי הגיטרה כוללים למידת קצב, ליווי, אקורדים וגם קצת תיאוריה.

עידן, מורה לגיטרה בחולון, בעל ידע ונסיון רב, עובד בימים אלו על הסינגל השלישי.

מחירים נוחים ומבצעים ל"חבר מביא חבר" – הוזלת מחיר שיעורי הגיטרה עבור כל חבר שהתלמיד יצרף. שיעורי הגיטרה מתקיימים בבית התלמיד או בבית המורה בחולון. השיעורים יתקיימו בשעות הערב.

צרו קשר – 0506721445.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באזור, בבת-ים, בחולון, בשדרות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באזור, בבת-ים, בחולון, בשדרות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעידן נתן, מורה לגיטרה באזור, בבת-ים, בחולון, בשדרות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באזור, בבת-ים, בחולון, בשדרות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עידן נתן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באזור, בבת-ים, בחולון, בשדרות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)