אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עמית מלכא

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עמית מלכא:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 6 שנים. גיל:39. "ללא מוזיקה החיים היה שגיאה" (נטשה).עמית מלכא מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 70 ₪

טלפון: 050-9005716t

מורה לגיטרה מקצועי, בעל השכלה מוזיקלית, בין היתר מבית הספר למוזיקה 'רימון', מעניק שיעורי גיטרה בכל סוגי הגיטרות: חשמלית, קלאסית, אקוסטית ובס.

כמו כן אנ יבעל ידע נרחב על כלל סגנונות המוזיקה, פיתוח השמיעה והקול. השיעורים מועברים נן היסוד בצורה צעירה, מרעננת, ומהנה ביותר.
אני מורה לגיטרה כבר מעל 6 שנים עם ניסיון רחב ביותר בלימוד כלל הגילאים, בין היתר לימדתי בשלל קונסרבטוריונים בדרום כמו גם באופן פרטי.

מוזיקה הנה אחת ממצורות האמנות הנמכרות ביותר והאהובות בעולם. מוזיקה היא הצורה הטהורה ביותר דרכה יככול אדם להביע את עצמו ואת אשר על נפשו. לכן, לא פלא כי כל כך הרבה אנשים נמשכים לתחום ובפרט למיתרי הגיטרה המסוגלת בצליליה להפנט ולפרוק כל רגש, החל מכעס ותסכול ועד לשמחה, אהבה ושחרור אנרגיות.

גם בגלל הדברים הללו, הגיטרה היא חסרת גיל. באופן אישי יצא לי ללמד ללמד גיטרה, ילדים בני שבע ושמונה לצד אנשים בוגרים בעלי משפחות שכל חייהם חלמו לנגן על הכלי הנפלא הזה. הכל הולך והכל לגיטימי כי במוזיקה אף אחד לא שופט אותך.

באופן אישי, את הגיטרה הראשונה שלי החזקתי כבר בגיל 11 מאז לא הרפתי ממנה. בין היתר לאחר שירותי הצבאי למדתי בבית הספר לג'אז ומוזיקה מודרנית, 'רימון' אשר ברמת השרון ומאגד את טובי המוזיקאים בארץ. גם בלימודי האקדמאים המשכתי לנגן וללמד מתוך אהבה המקצוע, הגיטרה והלימוד. בין היתר אני אף עוסק בהיסטוריה של המוזיקה, מעביר קורסים והרצאות בנושא, כותב אודותיה וחוקר אותה. ועם זאת לימודי הגיטרה תמיד ימשיכו להיות חלק מרכזי בתחום העיסוק שליכי אני מאמין בהוראת המוזיקה. אני קודם כל מורה לגיטרה ואחר כך כל השאר.

כאמור, אני, מורה לגיטרה בעל ניסיון רחב וברבות השנים צברתי ידע וניסיון רב בעבודה עם כל הגילאים ובשלל ז'אנרים מוזיקליים כאשר הדגש בשיעורים אותם אני מעביר הוא על הנאה המשולבת בידע תיאורטי וידע בסיסי- משום שאחרי הכל מהי למידה ללא הנאה? נוסף על השיעורים הסטנדרטיים אני תמיד שמח לעזור לתלמידים בגיבוש להקות או אנשים אחרים איתם יוכלו לנגן ולהתנסות בנגינה עם להקה. לא מעט קרה שמספר תלמידים שלמדו אצלי יצאו הקימו הקה בתמיכתי ועידודי. וכן, הלכתי גם לצפות בהם מופיעים.

בסופו של דבר הגיטרה היא כלי נהדר למי שרוצה לטעום, אפילו במעט, מהדבר המופלא הזה שנקרא מוזיקה. אז קדימה ללמה תם מחכים? בואו להגשים חלום!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעמית מלכא, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עמית מלכא אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)