אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רוני אליאס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רוני אליאס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:51. מלמד בשיטה מיוחדת מבוססת על אילתור.רוני אליאס מלמד גיטרה בערים הבאות:

בנס ציונה בראשון לציון ברחובות

מחיר שיעור: 75 ₪

טלפון: 050-6452206t

מורה ללימוד גיטרה במגוון סיגנונות בכל הרמות ולכל הגילאים. מלמד בשיטה ייחודית המעודדת ומפתחת יצירתיות מוזקלית ומכוונת להפוך את חוית הלימוד למהנה יותר. זאת ועוד השיטה מעודדת ומפתחת יצירתיות מוזיקלית כבר מהשלבים הראשונים של הלימוד שכן אין היא מבוססת על תרגול איטיודים מספרים כאלו או אחרים במקום זאת נבנה אטיודים מרעיונות מוזיקלים בהשראת התלמיד וכך נשיג מסספר מטרות….גם פיתוח טכניקת נגינה וגם פיתוח סגנון אישי וכל זאת תוך הגדלת שביעות הרצון וההנאה מתהליך הלמידה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברוני אליאס, מורה לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רוני אליאס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בנס ציונה, בראשון לציון, ברחובות מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)