אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רוני גנאור

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רוני גנאור:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:41. מלמד גיטרה בכל הסגנונות כולל מזרחי .רוני גנאור מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע בכפר-סבא בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-4752227t

מורה לגיטרה בכל הסגנונות כולל מזרחית. מלמד מוסיקה מן המזרח בשלל כלים מסורתיים כגון עוד ,סאז , קמנצ'ה , טאר , יילי טמבור. מוסיקה מכל המזרח התיכון טורקית ערבית ופרסית .
בעל 10 שנות ניסיון עם כל הגילאים מתחילים ומתקדמים.
מורה לגיטרה באיזור תל אביב וגם בבאר שבע,כפר סבא ובמושב אודים.
מורה לגיטרה בכיף קודם כל אך לא פחות חשוב ברצינות ובמקצועיות. מלמד טכניקה ותיאוריה שירים ויצירות . מלמד את יסודות המאקאם המזרחי במגוון סגנונות מצפון אפריקה ועד פרס.
מלבד שליטה בכלי אני גם מתמקד בפיתוח יכולות האילתור הקצב והדינמיקה.
השיעורים מתקיימים באווירה טובה ומהנה בחנות מוסיקה בתל אביב ובבית התלמיד בבאר שבע או בכפר סבא או בביתי במושב אודים שבשרון .
מורה לגיטרה ולכלים מסורתיים מהמזרח במחיר השווה לכל נפש ובאיכות הגבוהה ביותר.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, בכפר-סבא, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע, בכפר-סבא, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברוני גנאור, מורה לגיטרה בבאר-שבע, בכפר-סבא, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע, בכפר-סבא, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רוני גנאור אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע, בכפר-סבא, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)