אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי גולן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי גולן:

מלמד שעורי גיטרה ברמת-גן, בביתי או בבית התלמיד, מורה מקצועי ומנוסה עם המון סבלנות ויחס אישי.רועי גולן מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-5292927t

שעורי נגינה ברמת-גן בהדרכת רועי גולן שעורים פרטיים ללימוד גיטרה חשמלית, קלאסית ואקוסטית ממורה מקצועי ובעל ניסיון רב עם כל קבוצות הגילאים ורמות הנגינה השונות. לימוד גיטרה לפי אופי התלמיד והכיוון אליו ירצה התלמיד להתפתח. מאוד סבלני ולא מוותר על אף תלמיד. שעורי נגינה עם דגש על שימור מוטיבציה גבוהה ולמידת שירים לפי רצון התלמיד. נושאי לימוד מרכזיים הכרת הגיטרה: הכרה כללית של מבנה הגיטרה | תאוריה: אקורדים, סולמות, קריאת טאבלטורה וכו' טכניקה: פריטות ומקצבים, תרגילים לחיזוק האצבעות, תרגילי מהירות וכו' לימוד שירים וקטעי סולו | אלתורים קצת על עצמי… שמי רועי גולן ואני מנגן כ-11 שנים על כל סוגי הגיטרות ובמגוון סגנונות. אני מסודר מאוד ופדנט לגבי צורת נגינה נקייה ואיכותית. ניגנתי בהרכבים שונים בעבר ורכשתי ניסיון רב במשך השנים. אני מלמד לנגן על כל סוגי הגיטרות למעט גיטרה באס.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי גולן, מורה לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי גולן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)