אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רועי רבינוביץ'

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רועי רבינוביץ':

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:30. מקצועיות, התאמה אישית, אוירה טובה!.רועי רבינוביץ' מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8461593t

דרך שיטות לימוד שהתגבשו במהלך השנים, ובהתאמה אישית לכל תלמיד – כל תלמיד יכול להגשים את חלומו בתחום הנגינה.
דרכינו תתחיל בלמידת אקורדים, שירים, בלוז וסולמות, ונמשיך לסולואים, אלתור, תיאוריה, הלחנה ומגוון תחומים נוספים ומהנים בנגינה בפרט ובמוזיקה בכלל.

לפי הגישה על פיה אני מלמד, הגיטרה הינה הכלי דרכו אנו חוברים לשפת המוזיקה.
התלמיד לומד במהלך השיעורים כיצד לתקשר בעולם המוזיקה – נחשף לאבני הדרך שבנגינת הגיטרה ובמוזיקה העכשווית, נלמד כתיבה וקריאה של תווים, וכיצד לנגן עם מוזיקאים נוספים.

כגיטריסט, אני מתמחה בסגנונות הרוק והג'אז. מופיע עם אמנים שונים ברחבי הארץ לצד עבודה על המוזיקה שלי.

מוזיקה הינה מקום מפגש בין אנשים, תרבויות ורעויונות ומקנה למוזיקאים שפה אוניברסלית ייחודית החוצה את גבולות השפה המדוברת וחוקי התרבות והחברה בכלל. לכן כל אחד יכול ללמוד גיטרה (ובכל גיל 10-100 – אף פעם לא מאוחר מדי!) – תראו את זה כך: אם קראתם עד הנקודה הזו, סימן שאתם דוברים את אחת השפות המורכבות (עברית…) – קטן עליכם ללמוד מוזיקה!

השיעורים מתקיימים ברחוב דפנה בתל אביב (צמוד לרכבת מרכז – ארלוזורוב)
**מומלץ להתייעץ לפני קניית הגיטרה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברועי רבינוביץ', מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רועי רבינוביץ' אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)