אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רן דרום

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רן דרום:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:38. מלמד בגישה עכשווית ומעודכנת.רן דרום מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-4899554t

שלום.
אני מלמד גיטרה והרכבים בתיכון אלון לאומנויות ברמת השרון כבר 5 שנים ובקונסרבטוריון רמת השרון 6 שנים. מנגן עם "אלון עדר ולהקה", מיקה קרני ועוד.
השיטה שלי בנויה על לימוד של כל האלמנטים העיקריים במוזיקה עכשווית. זה כולל קצב, הכירות עם סגנונות, תווים, תיאוריה, טכניקה ואילתור. הלימוד נעשה באמצעות לימוד שירים, ניתוח שלהם ופירוש אישי.
הלימוד מתאים גם למי שרואה בגיטרה תחביב לזמנו הפנוי וגם למי שרוצה להגיע לרמה מקצועית. תלמידים רבים שלי סיימו בגרות 5 יחידות בהצטיינות וחלקם גם הגיעו ללהקות צבאיות. רבים גם מנגנים היום בלהקות.
מלבד עבודתי כמורה למוזיקה אני לומד לתואר בחינוך. תוך כדי שיעורים – הילד\ה מקבל\ת גם הבנה חינוכית ולומד\ת להתמודד עם אתגרים ולהתקדם באופן אישי ועצמאי.
הלימוד נעשה תוך דגש על שימוש באמצעים המודרניים ולמידה עצמית. מעבר להכל, האהבה למוזיקה והעשרת החיים הם התכנים העיקריים.
השיעורים נערכים בביתי ברחוב יהודה לוי 21, פינת הרצל.
ניתן להירשם לשיעורים של 45 דקות (מומלץ) או שעה.
מקווה לראותכם\ן.
רן

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברן דרום, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רן דרום אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)