אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רפאל כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רפאל כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:42. הכי כיף שאפשר.רפאל כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים בגני תקווה בפתח-תקווה ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-7326826t

אני מורה לגיטרה שמלמד בת"א ובפ"ת. אני מלמד גיטרה באופן פרטי בהצלחה כבר 12 שנים. אכפת לי מאוד מהטעם והסגנון בהם התלמיד מתעניין ודרך האפיון היחודי של התלמיד אני מנסה להתאים את המערכת הכוללת. אני מורה לגיטרה שמגיע גם לבתים ולרוב אני מקליט את השעורים כך שלתלמיד תהיה אפשרות להקשיב ולהתאמן בבית ביחד עם השעור.

אני מלמד גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית וגם מלווה את התלמיד (אם הוא מעוניין) בקניה של הכלי הנכון.
המלצה של כמעט כל מורה לגיטרה היא לקנות בהתחלה כלי זול, גיטרה קלאסית פשוטה ועם הזמן לשדרג את הכלי. אפשר גם להתחיל בגיטרה חשמלית אך לדעתי מומלץ יותר להתחיל בכלי אקוסטי שלא דורש הגברה ותחזוקה שוטפת.

אשמח מאוד אם תבחר/י בי להיות המורה לגיטרה שלך אבל בכל מקרה שיהיה בהצלחה.
רפאל כהן – מורה לגיטרה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברפאל כהן, מורה לגיטרה בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רפאל כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, בגני תקווה, בפתח-תקווה, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)