אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שחר יחזקיהו

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שחר יחזקיהו:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:30. שיעורים מקצועיים, מהנים ומלמדים.שחר יחזקיהו מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 050-4299937t

שלום לכולם, אני שחר בן 22 מלפיד, מנגן כבר 8 שנים על גיטרה ועל יוקללה. מעביר שיעורים מקצועיים על נגינה בכלים אלה, כולל תיאוריה של המוסיקה. בשיעורים ביחד נגלה את עולם המוסיקה בעזרת היוקללה והגיטרה, נלמד להבין כמה המוסיקה יכולה להיות משמעותית בחיי היומיום. השיעורים מתקיימים בבית התלמיד או בבית המורה על פי בחירה. המחיר בבית המורה 90 שקלים ובבית התלמיד משתנה לפי אזור. מתאים לכל הגילאים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשחר יחזקיהו, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שחר יחזקיהו אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)