אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שלום אורן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שלום אורן:

מורה לגיטרה , עם נסיון של 17 שנים. גיל:53. נסיון עשיר כמורה לגיטרה ומוסיקה.שלום אורן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחולון

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-7616550t

נסיוני הרב כמורה לגיטרה, מאפשר לי לזהות את הדרך הנכונה לפיתוח יכולותיו של התלמיד בהתאמה ליכולותיו כשרונו נטיותיו. תלמיד המגלה התענינות בסוג מסוים של נגינה יקבל את מלוא התמיכה לפיתוח הנושא, כשלצד זה מתפתחות יכולותיו לבטא עצמו גם בסגנונות אחרים.

תלמידים המגלים ענין בפיתוח יכולת השירה בשילוב עם הנגינה יקבלו ממני את הדרכה הנחוצה וכל זאת תוך כדי יצירת חווית לימוד מעשירה מהנה ויצירתית.

כמו כן יושם דגש על פיתוח ידע תיאורתי, חוקי ההרמונה ואקורדים) היכולת לזהות את סוגי האקורדים לסוגיהם ושלובם ופיתוח יכולת ההבחנה.
אני עושה שימוש בשפות התיווי המודרניות כמו טבלטורה לצד שפת התווים המקובלת.

התלמיד יוכל לנגן כבר למן השעור הראשון ומטרת כל שעור תהיה לחולל שינוי משמעותי בשיפור הנגינה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחולון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחולון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשלום אורן, מורה לגיטרה בחולון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחולון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שלום אורן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחולון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)